Hakkımızda

İNOVASYON SİGORTA 

Sigortalılarımıza en doğru sigortalanma çözümlerini en uygun şartlarla sunmayı kuruluş ve hizmet felsefemiz olarak benimsedik. Başarımızın en önemli nedeni, her biri kendi alanında uzman olan çalışanlarımızdır. Siz değerli müşterilerimizi iş ortağımız olarak görür ve size özel yaratıcı çözümler üretiriz. Üst yönetimden alt kadrolara kadar ortak amacımız, uzun süreli ve kalıcı iş ilişkileri kurmaktır.

 

Bu felsefe ile gerçek ve tüzel kişilere özel hizmetler vermekte, aynı zamanda her türlü sigorta ihtiyacınızda danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Globalleşen ve her geçen gün değişen bir dönemde ülkemizde sigorta bilincinin ve sigortacıya güvenin artması için azami dikkat ve özenle ve ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olmanın, kısaca risk ortağınız olmanın farkında olarak birlikteliğimizi geliştirmeyi hedefledik.

30 yılı aşkın gecen süre içerisinde her yıl sektör ortalamasının çok üzerinde büyüyen şirketimiz siz değerli müşterilerimizin desteği ile bundan sonra da aynı hızla büyümeye devam edecektir.

İhtiyaçları her geçen gün farklılaşan müşteri portföyümüze en iyi, en doğru hizmeti tam zamanında verebilmek amacı taşıyan ekibimiz, uzman çalışanlarımız tarafından oluşturulmuştur. 

 

YÖN.KUR. BAŞKANI

 İLKER MERZİFONLU